gohi Ruženín, ónyx a pyritové srdiečko

Nový

Neobvyklí náramok pre dômyselné ženy. Je v ňom láska, ochrana a produktivita. 

Čítajte nižšie. 

34 €

RUŽENÍN (gh)

Ruženín patrí do rodiny kryštálov s tvrdosťou 7. Mangán a najjemnejšie železitorutilové ihličky prepožičiavajú ruženínu jeho charakteristickú ružovú farbu.

História a ruženín
Ruženín je od čias antiky považovaný za kameň lásky a srdca. Gréci a Rimania verili, že ho Bohovia lásky Amor a Eros priniesli na Zem, aby ľuďom daroval prapôvodnú silu a zmier. V priebehu dejín bola ruženínu často pripisovaná hodnota ako rubínu a granátu. Dodnes ruženín nestratil na svojej hodnote, kráse
a sile. V posledných rokoch sa stávajú obzvlášť významné jeho liečivé účinky.

Liečivé účinky na telo

Ruženín je kameň, ktorý má skutočne mnohostranné účinky na naše telo. Jeho ťažiskami sú srdce a krv a s tým spojený krvný obeh. Zmierňuje choroby, ktoré
sa týkajú srdca. Pri priložení ruženínu na telo, ruženín účinkuje tak, že srdce zásobí dostatkom kyslíka. Má pred ním rešpekt trombóza aj infarkt.
Ruženín má však aj vysoko ochranný účinok na srdcové svalstvo a srdcové chlopne. Svojimi liečivým a regeneračným pôsobením na krv účinkuje tak, že
srdcovo-pľúcny systém a srdcovo-cievny obeh sú počas krvného obehu zásobované kyslíkom a živinami. Ruženín pomáha pri funkčnej liečbe krvi a ciev.
Ruženín nie len čistí krv, ale aj krv osviežuje a zásobuje červenými a bielymi krvinkami. Harmonizáciou červených a bielych krviniek sú zmiernené a liečené krvné ochorenia ako napríklad anémia a leukémia. Cez srdcovo-cievny systém aktivuje ruženín výmenu látok.
Ďalej má ruženín tiež účinok na primárne a sekundárne pohlavné orgány(semenníky, vajcovody, prsia, maternica). Ruženín dodáva viac vitality a šťavnatosti, harmonizuje sexuálne priania v partnerstve. Masážou kameňom ruženín v spojení s ruženínovou vodou sa obnovuje rast buniek a regenerácia pokožky. Mladú, bezvyrážkovú pokožku dosiahneme pravidelnou masážou.
Ruženín z Madagaskaru, veľký ako hlava je absolútnymi hltačmom zemského a vodného žiarenia. Vo veľkosti päste je
ruženín optimálnym ochranným kameňom pred elektromagnetickým počítačovým žiarením a mal by byť používaný pri práci na monitore. S pomocou ruženínových gúľ z Madagaskaru je možné liečiť aj pokročilé srdcové ochorenia, ochorenia s tlakom, pohlavné choroby a dokonca aj sklerózu multiplex. Tieto gule sú nie len veľmi pekný dekoratívny doplnok v domácnosti, ale aj odkláňajú zemské žiarenie do veľkých vzdialeností. Počítame na každých 10m2 plochy rovný centimeter priemer gule (napr. 60m2 byt, rovná sa priemer gule 6cm)

Účinky na psychiku

Ruženín nás nesmeruje iba na naše vnútorné potreby po vernosti a láske, ale aj posilňuje naše zmysly pre krásu. Cez ruženín spoznáme nové opory a opustenia jednej prekvapivej lásky. Vedie tiež ľudí, ktorí sú vo svojom partnerskom vzťahu navzájom odcudzení, na novú úroveň ich vzťahu. Cez ruženín môže byť položený základ pre nový vzťah a lásku bez predsudkov. Budeme oslobodení od predsudkov zo sklamaní a čoskoro cítiť zamilovanosť a lásku a dôveru voči partnerovi alebo novému človeku. Rany, ktoré nášmu srdcu prinieslo medziľudské grobianstvo budú zahojené a my spoznáme, že veľa vonkajších prejavov medzi ľuďmi je mienených úplne inak, ako si väčšinou pripúšťame. Dosiahneme cez tento kameň viac spolupatričnosti k partnerovi a prírode. Dlhé ruženinové náhrdelníky liečia bolesti srdca a sklamania v láske.

Ruženín a deti

Malé deti a deti v dospievajúcom veku by mali nosiť na tele ruženín pre čistotu ich duše. Harmonizuje a chráni detskú dušu pred zraneniami a vedie ich v dospievajúcom veku k rovnováhe. Ruženín má cez svoje oscilačné kmity(vibrácie) osviežujúcu silu na naše tvorivé myšlienky a fantáziu.

Čakra

Ruženín nás svojimi jemnými vibráciami vedie k srdcovej čakre. Prináša nám lásku, jehmnosť, spokojnosť k sebe a k našim blízkym. Deťom a mládeži prináša
ruženín ochranu pred zraniteľnosťou. Počas meditácie dosiahneme cez ruženín predovšetkým liečenie srdca od emocionálnych zranení a zdvihnutie týchto
pocitov na vyššiu úroveň. S ruženínom zažijeme pravú lásku a budeme ochránení pred falšnou láskou a neúprimným priateľstvom.

ÓNYX

Ónyx je kameňom dodávajúcim silu. Zaisťuje oporu v obtiažnych alebo neprehľadných situáciách rovnako ako v obdobiach mimoriadneho citového alebo telesného stresu. Dokáže upriamiť vašu energiu jedným smerom a súčasne ju zladiť s pôsobením vyšších síl. Zaisťuje kontakt s vyššími sprievodcami. Ónyx ponúka spojenie s jednotou vesmíru. Dokáže vás presunúť po prúde času, aby ste videli svoju budúcnosť a vďaka svojej moci ovplyvniť ľudské sily a schopnosti vám dopomôže, aby ste sa stali skutočnými pánmi svojho osudu. Kameň prináša ráznosť, vytrvalosť a životnú silu. Uľahčuje prijímanie poučenia z minulosti, zvyšuje sebadôveru a pomáha vyrovnať sa s podmienkami vo vašom okolí.

Ónyx je mlčanlivý kameň, ktorý vám poslúži ako najdôvernejší radca. Vraví sa, že v sebe udržuje spomienky na všetko čo ten, kto ho nosí, prežil. Dá sa použiť v psychometrii, aby v sebe ukrytý príbeh rozprával tomu, kto dokáže vnímať jeho vibrácie.

Táto schopnosť udržať v sebe spomienky robí z ónyxu užitočného pomocníka pri cestách do minulých životov rovnako ako pri liečení starých šrámov a telesných tráum, ktoré ovplyvňujú aj súčasný život. Ónyx držaný v ruke vás upozorní na minulé zranenia, ktoré sa dajú pomocou kryštálovej liečby odstrániť. Tiež ho môžete použiť na hojenie starých ľútostí a smútkov.

V duševnom živote ónyx vyhľadáva rozpory pretrvávajúce v mysli pomáha ich integrovať do vašej duše. Ukotvuje roztržitosť svojho majiteľa do pohody stálejšieho prístupu k životu. Celkovo zvyšuje schopnosť sebakontroly. Pôsobí ako duševné tonikum, ktoré znižuje inak celkom ochromujúci strach a obavy. Ónyx prináša nedoceniteľný dar dochádzať k uvážlivým rozhodnutiam.

Na telesnej úrovni napomáha vstrebávať vesmírne energie, ktoré sú potrebné pri liečení a k ďalším účelom. Udržuje v tele rovnováhu energií jin a jang.

Vplyv na zdravie:

Ónyx blahodárne pôsobí na zuby, kosti, kostnú dreň, lieči krvné poruchy a nohy.

PYRIT 

Železný pyrit predstavuje vynikajúci energetický štít. Blokuje negatívne energie a znečistenie na všetkých úrovniach vrátane infekčných chorôb. Pokiaľ ho budete nosiť na krku, ochráni vyššie i fyzické telo, od ktorých odkláňa úrazy a nebezpečenstvo.

Pyrit je výrazne pozitívny kameň. Pomáha prekonávať nedotklivosť a citovú nerovnováhu. Dovoľuje postupne skúmať rôzne možnosti a schopnosti, zvyšuje príliv nových myšlienok. Kus železného pyritu položený na stôl dodá energiu všetkému okolo seba. Pomáha pri plánovaní veľkých podnikateľských zámerov. Svojho majiteľa kameň učí, ako nazerať na vonkajšiu fasádu a súčasne ho vedie k diplomatickému jednaniu.

V duševnom živote prináša pyrit úľavu od úzkosti a sklamania. Prebúdza sebadôveru a vedomie vlastnej ceny. Pomáha mužom, ktorí sa cítia v podriadenom postavení. Zvyšuje im sebadôveru a vieru v ich mužné vlastnosti. V niektorých prípadoch – u mužov typu „macho“ – však môže byť tento vplyv až príliš silný vedie potom k agresívnemu jednaniu. Ženám napomáha prekonávať podriadené, „služobné“ postavenie spoločne s komplexom menejcennosti.

Pyrit posilňuje duševnú aktivitu, pretože zrýchľuje prúdenie krvi do mozgu. Zlepšuje pamäť a schopnosť vyvolávať spomienky. Zvlášť kockový pyrit rozvíja a usporadúva duševné schopnosti. Uvádza do rovnováhy inštinkt s intuíciou a kreativitu so schopnosťou analýzy.

V citovom živote pomáha pyrit proti melanchólii a hlbokému zúfalstvu. Na telesnej úrovni zvyšuje energiu a prekonáva únavu a vyčerpanosť. Bráni presakovaniu energie z fyzického tela a aury. Pyrit zvyšuje okysličovanie krvi a posilňuje obehový systém. Jedná sa o ideálny kameň na liečenie, ktorý pôsobí veľmi rýchlo a odhaľuje zdroje nerovnováhy. Zvlášť užitočný je pri odhaľovaní koreňov karmickej a psychosomatickej nevyrovnanosti.

Vplyv na zdravie:

Pyrit pôsobí blahodárne na kosti a podporuje tvorbu buniek. Napráva poškodenú DNA, vyrovnáva úroveň meridiánov a pomáha pri poruchách spánku vyvolaných problémami so zažívaním. Posilňuje tráviaci trakt a neutralizuje požité jedy. Priaznivo ovplyvňuje obehový a respiračný systém. Zvyšuje okysličovanie krvi. Pyrit blahodárne pôsobí na pľúca, potláča astmu a bronchitídu.

Write a review

gohi Ruženín, ónyx a pyritové srdiečko

gohi Ruženín, ónyx a pyritové srdiečko

Neobvyklí náramok pre dômyselné ženy. Je v ňom láska, ochrana a produktivita. 

Čítajte nižšie. 

Write a review

Súvisiace produkty