Znížená cena! Náušnice gohi ruženín na striebre a bledej koži

Náušnice gohi ruženín na striebre a bledej koži

Nový

Moderné, visiace, ruženínové náušnice. Krásne náušnice na každý deň. 

25 €

34 €

-9 €

RUŽENÍN (gh)

Ruženín patrí do rodiny kryštálov s tvrdosťou 7. Mangán a najjemnejšie železitorutilové ihličky prepožičiavajú ruženínu jeho charakteristickú ružovú farbu.

História a ruženín
Ruženín je od čias antiky považovaný za kameň lásky a srdca. Gréci a Rimania verili, že ho Bohovia lásky Amor a Eros priniesli na Zem, aby ľuďom daroval prapôvodnú silu a zmier. V priebehu dejín bola ruženínu často pripisovaná hodnota ako rubínu a granátu. Dodnes ruženín nestratil na svojej hodnote, kráse
a sile. V posledných rokoch sa stávajú obzvlášť významné jeho liečivé účinky.

Liečivé účinky na telo

Ruženín je kameň, ktorý má skutočne mnohostranné účinky na naše telo. Jeho ťažiskami sú srdce a krv a s tým spojený krvný obeh. Zmierňuje choroby, ktoré
sa týkajú srdca. Pri priložení ruženínu na telo, ruženín účinkuje tak, že srdce zásobí dostatkom kyslíka. Má pred ním rešpekt trombóza aj infarkt.
Ruženín má však aj vysoko ochranný účinok na srdcové svalstvo a srdcové chlopne. Svojimi liečivým a regeneračným pôsobením na krv účinkuje tak, že
srdcovo-pľúcny systém a srdcovo-cievny obeh sú počas krvného obehu zásobované kyslíkom a živinami. Ruženín pomáha pri funkčnej liečbe krvi a ciev.
Ruženín nie len čistí krv, ale aj krv osviežuje a zásobuje červenými a bielymi krvinkami. Harmonizáciou červených a bielych krviniek sú zmiernené a liečené krvné ochorenia ako napríklad anémia a leukémia. Cez srdcovo-cievny systém aktivuje ruženín výmenu látok.
Ďalej má ruženín tiež účinok na primárne a sekundárne pohlavné orgány(semenníky, vajcovody, prsia, maternica). Ruženín dodáva viac vitality a šťavnatosti, harmonizuje sexuálne priania v partnerstve. Masážou kameňom ruženín v spojení s ruženínovou vodou sa obnovuje rast buniek a regenerácia pokožky. Mladú, bezvyrážkovú pokožku dosiahneme pravidelnou masážou.
Ruženín z Madagaskaru, veľký ako hlava je absolútnymi hltačmom zemského a vodného žiarenia. Vo veľkosti päste je
ruženín optimálnym ochranným kameňom pred elektromagnetickým počítačovým žiarením a mal by byť používaný pri práci na monitore. S pomocou ruženínových gúľ z Madagaskaru je možné liečiť aj pokročilé srdcové ochorenia, ochorenia s tlakom, pohlavné choroby a dokonca aj sklerózu multiplex. Tieto gule sú nie len veľmi pekný dekoratívny doplnok v domácnosti, ale aj odkláňajú zemské žiarenie do veľkých vzdialeností. Počítame na každých 10m2 plochy rovný centimeter priemer gule (napr. 60m2 byt, rovná sa priemer gule 6cm)

Účinky na psychiku

Ruženín nás nesmeruje iba na naše vnútorné potreby po vernosti a láske, ale aj posilňuje naše zmysly pre krásu. Cez ruženín spoznáme nové opory a opustenia jednej prekvapivej lásky. Vedie tiež ľudí, ktorí sú vo svojom partnerskom vzťahu navzájom odcudzení, na novú úroveň ich vzťahu. Cez ruženín môže byť položený základ pre nový vzťah a lásku bez predsudkov. Budeme oslobodení od predsudkov zo sklamaní a čoskoro cítiť zamilovanosť a lásku a dôveru voči partnerovi alebo novému človeku. Rany, ktoré nášmu srdcu prinieslo medziľudské grobianstvo budú zahojené a my spoznáme, že veľa vonkajších prejavov medzi ľuďmi je mienených úplne inak, ako si väčšinou pripúšťame. Dosiahneme cez tento kameň viac spolupatričnosti k partnerovi a prírode. Dlhé ruženinové náhrdelníky liečia bolesti srdca a sklamania v láske.

Ruženín a deti

Malé deti a deti v dospievajúcom veku by mali nosiť na tele ruženín pre čistotu ich duše. Harmonizuje a chráni detskú dušu pred zraneniami a vedie ich v dospievajúcom veku k rovnováhe. Ruženín má cez svoje oscilačné kmity(vibrácie) osviežujúcu silu na naše tvorivé myšlienky a fantáziu.

Čakra

Ruženín nás svojimi jemnými vibráciami vedie k srdcovej čakre. Prináša nám lásku, jehmnosť, spokojnosť k sebe a k našim blízkym. Deťom a mládeži prináša
ruženín ochranu pred zraniteľnosťou. Počas meditácie dosiahneme cez ruženín predovšetkým liečenie srdca od emocionálnych zranení a zdvihnutie týchto
pocitov na vyššiu úroveň. S ruženínom zažijeme pravú lásku a budeme ochránení pred falšnou láskou a neúprimným priateľstvom.

Write a review

Náušnice gohi ruženín na striebre a bledej koži

Náušnice gohi ruženín na striebre a bledej koži

Moderné, visiace, ruženínové náušnice. Krásne náušnice na každý deň. 

Write a review

Súvisiace produkty