Ak sa rozhodujete, alebo ste sa rozhodli obohatiť seba alebo svoje okolie šperkom značky gohi, prečítajte si prosím naše obchodné podmienky.

OBJEDNÁVANIE NA STRÁNKE WWW.GOHI.SK

Prinášame Vám možnosť pohodlného online nákupu priamo z pohodlia Vášho domova. Náš e-shop je otvorený 24hod. denne pre elektronické objednávanie, zákaznícka podpora a klientsky servis je Vám k dispozícii denne od 9:00 do 16:00. na tel. kontaktoch + 421 907 988 750, + 421 911 462 135

Objednať si môžte pohodlne prostredníctvom nákupného košíka, e-mailom gohi@gohi.sk alebo písomne na našej adrese, alebo telefonicky na uvedených číslach.

Zaväzujeme sa našim klientom dodávať iba tovar v perfektom stave a v súlade so špecifickými či vlastnosťami obvyklými pre daný druh produktu.

Podmienkou pre naplnenie platnosti Vašej elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých potrebných náležitostí v objednávkovom formulári. Objednávka je súčasne návrhom kúpnej zmluvy, kedy samotná kúpna zmluva následne vzniká samotným dodaním tovaru. Pri jednotlivých špecifických prípadoch si predávajúci pre vznik zmluvy vyhradzuje právo kontaktovať objednávateľa pre potvrdenie objednávky, pri cenovo náročnejších objednávkach aj právo požadovania finančnej zálohy. V prípade, že v priebehu doby, kedy bol tovar objednaný prišlo k výraznej zmene kurzov zahraničnej meny, k zmene ceny, či dodávaného sortimentu zo strany dodávateľa, má naša spoločnosť právo objednávku po dohode s kupujúcim modifikovať, alebo od nej jednostranne s okamžitou platnosťou odstúpiť.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Aby sme Vám mohli ponúknuť naše služby, potrebujeme poznať niektoré Vaše osobné údaje. Rešpektujeme Vaše súkromie, a tak sa snažíme množstvo týchto údajov minimalizovať na tie najnutnejšie a údaje chránime pred zneužitím. Naša práca s osobnými údajmi plne podlieha zákonným normám, zákonu o ochrane osobných údajov.

Údaje o Vašich nákupoch, reklamáciách a ďalších Vašich činnostiach v našom internetovom obchode majú tiež dôverný charakter a podliehajú rovnakým bezpečnostným pravidlám ako práca s osobnými údajmi. Akékoľvek údaje, ktoré o Vás a o Vašich nákupoch získame, chránime pred zneužitím, neposkytujeme ich (okrem spoločností zaisťujúce špedičné služby alebo platobný styk, obdržia nevyhnutné minimum informácií o zákazníkovi, potrebné pre bezproblémové vybavenie konkrétnej objednávky) a slúžia len ku kvalitnému poskytovaniu našich služieb.

Vyhradzujeme si právo využiť Vaše údaje k zasielaniu informácií o zľavách, novinkách a ďalších marketingových aktivitách. V každom takto zaslanom e-maile je návod, ako nám jednoducho dať vedieť o tom, že si toto neprajete a takéto používanie nám zakázať. Tiež máte právo kedykoľvek nám písomne oznámiť akékoľvek zmeny, doplnenie, žiadosť o likvidáciu Vašich osobných údajov, ktoré ste nám pred tým poskytli.

Používaním nášho internetového obchodu súhlasíte s zhromažďovaním a používaním osobných údajov v uvedenej miere a súhlasíte z vyššie uvedenými pravidlami.

Prevázdkovateľom e-shopu www.gohi.sk je spoločnosť  gh s.r.o